Skip to main content

Podcast:
Je mi dobre

Prinášame Vám krátke najviac 15-minútové epizódy, kde nájdete jednoduché návody a popisy k lepšiemu chápaniu svojho duševného zdravia a jeho zlepšeniu.

06. Mindfulness

Počúvate ďalšiu epizódu podcastu oduševnom zdraví JE MI DOBRE, vítam opäť Zuzanu Podkonickú. Zuzana je klinická psychologička a terapeutka s dlhoročnou praxou a dnes sa budeme rozprávať o koncepte mindfulness, ktorý sa teraz často spomína ako nástroj starostlivosti o dušu, ale aj myseľ. Moje meno je Saša Petrášová a budem v dnešnom podcaste klásť otázky.

05. Ako sa správne hádať 2. časť

Vypočujte si túto epizódu – pokračovanie epizódy „Ako sa správne hádať“, druhú časť, ak vás zaujíma, kedy je hádka prospešná. Aký je rozdiel medzi konštruktívnym a deštruktívnym konfliktom a či je vždy najlepšie mlčať alebo radšej ísť do konfliktu.

04. Ako sa správne hádať 1. časť

Vypočujte si túto epizódu, ak vás zaujíma, kedy je hádka prospešná. Aký je rozdiel medzi konštruktívnym a deštruktívnym konfliktom a či je vždy najlepšie mlčať alebo radšej ísť do konfliktu.

03. Čo znamená byť introvertom v dnešnej dobe a pracovnej kultúre

V tejto epizóde podcastu sa dozviete o rozdieloch medzi introvertom a extrovertom a tiež o tom, aké sú silné stránky oboch skupín. Cieľom je pomôcť introvertom prijať sa napriek prostrediu, ktoré nepraje mnohým ich vlastnostiam.

02. Emócie v práci

V rozhovore sa dozviete, ako nás emócie v práci ovplyvňujú. Vysvetlíme vám, čo sú emócie, aké emócie poznáme a základ ako s nimi pracovať, aby ste mali nad situáciami vo vašom živote lepší náhľad.

01. Ako vie EAP pomôcť Vašej spoločnosti

V tomto podcaste hovoríme o dôvodoch, prečo je starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov dôležitá pre zamestnávateľov. Predstavíme nástroj takejto starostlivosti – asistenčný program pre zamestnancov alebo Employee Assistance Program (EAP), povieme si o hlavných prvkoch tohto programu, ako funguje a čo prináša pre zamestnávateľov a zamestnancov.

Spoločnosť ENEF Consulting s.r.o. je tím profesionálov z rôznych pracovných oblastí, ktorý ponúka široký rozsah služieb na podporu zamestnancov.